BANDATA NA RUBA x 2BONA - BEL DJIP (Official Video)

11 911
761
 
Коментари
makedonski meminja
makedonski meminja - преди месец
Balkanot mozhe da bide svetska sila ako se obedinime i da bideme slozhni.
Sekoja chest za pesnava pozdrav do Bugarija
Cristopher
Cristopher - преди 3 дни
+Кристиян Георгиев история не си ли учил?
SonixBG
SonixBG - преди 3 дни
Това ,че правописа е почти един и същ не ги прави Българи ! Македонците са си македонци ! Ама недей те казвайте ,че вие сте измислили кирилицата pls ! 🇧🇬🇲🇰
Ivan Ivanov
Ivan Ivanov - преди 4 дни
Нямам как една държава която е създадена след раждането на баща ми да казва че и крадем история или каквото било. Докато не разберете това никой няма да ви взема на сериозно.
Gaming VERyx.
Gaming VERyx. - преди 10 дни
Da kako Yugoslavija kako sto bila svetska sila nekogas!
Dragan Cvetkovski
Dragan Cvetkovski - преди 11 дни
+Martin Rumenov ne ne sme tatari nie,nie sme makedonci
Валентин Котрулев
Валентин Котрулев - преди 5 часа
Яка песен браво на вас❤❤❤
R & M
R & M - преди 14 часа
Ауе хейтърчетата да го ядът тва е ууууууникалня песен!!!!
Angele xD
Angele xD - преди 16 часа
Pesnava e bombaa.!! #MakedonijaBugarijaBROTHERS 👑👊🏼👑👊🏼
Kiril Mitkovski
Kiril Mitkovski - преди 20 часа
Спускам се по улицата в бял джип (бял джип),

не съм черен бaте, аз съм бял тип (бял тип).
По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП),
От дълбоките изплува бял кит (бял кит)

Mom4eto:
Твойта гушка май, че иска да е Viabin (Viabin)

Gucci на чорапите ни-BIAGGI (BIAGGI)
Момчетата маскирани кат кукери
Luka Brazi, гледай да не сгазим

лука ти

2bona:
Urbano kopile,Urban e tim od skopje mi e gradot,
Bel tip,bel dzip,beli nikei pun mi e regalot
Pred mene klubot gori a ja se ponasham ladno
Sami protiv site no im vlegovme ko Rambo
Vlegovme bam bam ko da plachkame banka
X5 elegantna saka stand na linija tanka
Odmaram ko na kazablanka,
So BNR me bara,zvoni kesh ne zvoni alarm,a idam pesh a neam zanat timot mi e za medalja
Urbano kopile urban e tim od skopje mi e gradot
Bel tip,bel djip,beli nikei pun mi e regalot
Pred mene klubot gori a ja se ponasham ladno
Sami protiv site no im vlegovme ko Rambo


Припев х2
Спускам се по улицата в бял джип (бял джип),

не съм черен бaте, аз съм бял тип (бял тип).
По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП),
От дълбоките изплува бял кит (бял кит)
Твойта кучка, май че иска да е с VIABI

Gucci на чорапите ни-BIAGGI
Момчетата маскирани кат кукери
Luka Brazi, гледай да не сгазим
лука ти


Emporio Zorani:
Бандата на ръба, станали от софра
Тръгнали към клуба и да не се кълна
Тука няма гаранции, често стават извънредни
Няма здравно осигурени, няма кой
да плати вредни
Човека с риза, не с анцуг мойче,
храни нередни
Пишлеметата на випа, а те се чудят кви са тези

Kapo Verde:
Искат тези сладурани
-Дай два бона за Армани, белият джип
и Бог да пази
Тези тука са джамбази,
дъщеря ти ме намрази, щот я гонят
папарази
Дядо попе блази, блази, молим се
за мази, мази

Припев х2
Спускам се по улицата в бял джип (бял джип),

не съм черен бaте, аз съм бял тип (бял тип).
По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП),
От дълбоките изплува бял кит (бял кит)
Твойта кучка, май че иска да е с VIABI
Gucci на чорапите ни-BIAGGI
Момчетата маскирани кат кукери
Luka Brazi, гледай да не сгазим
лука ти
GANG UNIT OFFICIAL PAGE ADRIAN
GANG UNIT OFFICIAL PAGE ADRIAN - преди 22 часа
https://youtu.be/mjnYwHzAoaY
Ясен Георгиев
Ясен Георгиев - преди ден
Eating tapata posen
Krisko Dido Di
Krisko Dido Di - преди ден
Само БНР Обичава хора харесвами Чиба Мерцедеса И ми харесва музиката Белия чип Бог да бази има бас ВИЯПИ Браво харесвами
Kristy
Kristy - преди ден
Znaci nema zbor brat4inja 🖤💜🖤
Elisej Gamer08
Elisej Gamer08 - преди 2 дни
Направете и друга песен с 2бона
Ibelin Ibanob
Ibelin Ibanob - преди 2 дни
VIP wow wow ,dobre che sa momchetata da vi napravqt pesenta
GAMER VIDEO IGRI
GAMER VIDEO IGRI - преди 3 дни
Poz is mk
GAMER VIDEO IGRI
GAMER VIDEO IGRI - преди 3 дни
Urbano kopile urban mie timot
CA9
CA9 - преди 3 дни
👎
GAMER VIDEO IGRI
GAMER VIDEO IGRI - преди 3 дни
Ne ima makedonci
Venislav Yordanov
Venislav Yordanov - преди 3 дни
evala mome komentara izlishen hvurli mrejata hvana kazana pali tigana
Connor Polanski
Connor Polanski - преди 3 дни
Nareden hit 2 bona i slavi trifonov
Edin A
Edin A - преди 4 дни
najaki
naj pesma
Hose First
Hose First - преди 5 дни
Клипа е велик
MrSpaceOrange
MrSpaceOrange - преди 6 дни
Hi_TJU8H0
Petar Petrov
Petar Petrov - преди 6 дни
mom4eto e nqkuv prazen kapo si e ppc pulnichuk ama toz emporio koga stana takuv debel e manqk
Igne Petrov
Igne Petrov - преди 6 дни
🇲🇰🇧🇬Pojaka spojka zdravje
Дали формата ја дава функцијата или обратно?
пабло ескобар и смрдени дизелаши како парадигма за чобан рап без разлика дали на валкан балкан или некое гето затуцано надвор од него сите тие чобанероси си приличат еден на друг и се можни во такво нападно издание се додека си играат шуги меѓусебно со такви издегенерисани главучи како нив кои се преовладувачко мнозинство на планетата на мајмуните каде по правило знаеме владее квантитетот на сметка на квалитетот и каде по правило најлесен начин е тие полулуѓе да се осетат битни е да го привлечат вниманието на оние кои не се родени со некоја умствена попреченост и такви анимални ниски нагони и делат сосем други вредности невидливи за велешки дегенерици кои најдобро што знаат е да ономатопејски грофтаат без ориентација и покажуваат рогови и да се обидат САМО ЕДНАШ ДА СЕ ОБИДАТ во нивниот беден живот да го испрактикуваат тоа што го проповедаат во овие повраќаници од текстови додека другата за страна на животот која подразбира конструктивно делување се тотално импотентни дотаму што чиниш се створени од некој луд научник како вонреден експеримент близу велешка топилница за куркејфот на тие што сакаат да играат прљаво и на кои исто другата страна на животот по некоа случајоност им е тотално недостапна што е права клетва хахахаааа како што доликува на рогати копилиња и евтини курви продадени без разлика на пол кои прво се ложат на гнасно прљаво анимално а после ако ги промаши некој куршум што вреди повеќе од нивното евтино безперспективно животче тогаш кенкаат како животот не бил фер ХАХААААА ДЕЌКИ ОКЕЈЕ ТРЕБА ДА ИМАШ И КАПАЦИТЕТ КАКО БИ ГО ПОДНЕЛ ИСКУСТВОТО ШТО ГО НОСИ ЖИВОТОТ БЕЗ ДА ИЗГУБИШ РАЗУМ И ОРИЕНТАЦИЈА НАМЕСТО САМИОТ И НАМЕСТО САМИ ДА СЕ НУДИТЕ, ФЛЕРТУВАТЕ И ТАНЦУВАТЕ СО ПРЉАВОТО, ГНАСНОТО, АНИМАЛНОТО И ПОКАЖУВАТЕ КОЈЕКАКВИ РОГОВИ ДУР СЕ ПАЛИТЕ НА СМРДЕНИ ДИЗЕЛАШИ ЗАПРЕТЕ И АКО ЗНАЕТЕ ИЗБРОЈТЕ ДО ДЕСЕТ ИЛИ НАУЧИТЕ ДА БРОИТЕ ДО ДЕСЕТ ПРЕД ДА СЕ НАПАЃАТЕ СО ВАШАТА НЕИНВЕНТИВНОСТ, ПРОСТОТИЛАК И ОЧИПАРАЧКИ АМАТЕРИЗАМ НА СЕКОЈ ЕБАН СПОТ КОЈ СЕКАКО ДЕКА НЕ СУМ ГО ГЛЕДАЛ ДО КРАЈ НЕГО ЧИСТО НИЗ ИНСЕРТИ КОЛКУ ДА ВИ ГО ВИДАМ ПАМЕТОТ И ТАЛЕНТОТ ХАХАХАХА пошо знаете една цел дека постигнавте да ве зборат такви како вас па морам заради личниот дигнитет прво да видам за што се работи пред ве отерам таму кај што припаѓаат такви третосветски битанги, што значи на празно не иде да ве серам но вака ако тоа ви значи нешто се на се имам поебано добри пет мин. на вас со преглед на пар спота и текстови вклучително и овој коментар кој не ни мора да го читате ни па барам разбирање само ве жалам деќки стварно со тоа смешно неартикулирање позирање само му играте на кур на рогатиот додека седи успешно скриен зад вашите плитки намери и додека вие позирате и правите диверзија некој успешно работи скриен а вие ќе испаднете колатерала како тоа бива а башка што сте во целост со све вашиот аудиториум неподносливо дегутантни до бескрај како вие така и вашите колеги почитувачи на гнасотилаци од секаков вид па оттаму што и да правите вие и вашата публика тешко дека ќе излезе нешто корисно макар и би донеле електромобили во спотот наместо некои старовековни технологии и смрдени дизелаши посмрдени и поевтини од вашата третосветска нарав а побескорисни од обединет балкан како и од о.беди.нети битанги и дегенерици од цел свет вклучително и бразилските фавели каде за инает меѓу другите гнасотии ќе прелета некоја милозвучна боса нова и цветен дезен за разлика од ова балканско ништавило кое може да одговара на фреквенцијата на некои затуцани гета од чикаго кои исто така не ги серам чак и ги подржувам затоа што ги истите ги сметам за системски пропуст кој е намерно допуштен затоа што и костимираните кусогледи свињи од политиката кои важат за прогресивци ги делат токму вашите вредности деќки само што се нашле во поинакво пакување и позиција на моќ :)
Денислав Червенков
Денислав Червенков - преди 7 дни
Бааа тоя капо и зорани кви тумбаци са станали хаха
Traicho Bucerov
Traicho Bucerov - преди 7 дни
Dobre ve kapo😃
Bulgarian Videos
Bulgarian Videos - преди 8 дни
От началото до 1:47 е най яката част после е мн тъпо
Maxo 301
Maxo 301 - преди 9 дни
Bontoni rasturi 🔥🔥🔥🔥
Lud umoranema
Lud umoranema - преди 9 дни
Burgazlii she vi stroshat hahaha
Бс Кс
Бс Кс - преди 3 дни
Не знам ама eccc ако не се бяха разпаднали щяха да им преподават
Ristov ツ
Ristov ツ - преди 9 дни
Спускам се по улицата в бял джип (бял джип), не съм черен бaте, аз съм бял тип (бял тип). По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП), От дълбоките изплува бял кит (бял кит)

Твойта гушка май, че иска да е Viabin (Viabin) Gucci на чорапите ни-BIAGGI (BIAGGI) Момчетата маскирани кат кукери Luka Brazi, гледай да не сгазим лука ти

Urbano kopile, urban e timot Skopje mie gradot, bel tip, bel djip, beli nike i pun mi e regalo, pred mene klubot gori, a ja se ponasam ladno. Sami protiv site no I vlegovme ko ramho Bom bom ko da plackme banka X5, elegantno saka stand na linja tanka. Odmaram ko na kazanblanka, so BNR me baras, zvoni kes nezvoni alarm ne idem pes, a nemam zanat timot ni za medaljia.
Urbano kopile, urban e timot Skopje mie gradot, bel djip, bel tip, beli nike i pun mi e raglo pred mene klubot ot gori, a ja se ponasam ladno. Sami protiv site, no i vlegovme ko ramho

Спускам се по улицата в бял джип (бял джип), не съм черен бате, аз съм бял тип (бял тип). По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП), От дълбоките изплува бял кит (бял кит) Твойта кучка, май че иска да е с VIABI Gucci на чорапите ни-BIAGGI

Бандата на ръба, станали от софра Тръгнали към клуба и да не се кълна Тука няма гаранции, често стават извънредни Няма здравно осигурени, няма кой да плати вредни Човека с риза, не с анцуг мойче, храни нередни Пишлеметата на випа, а те се чудят кви са тези

Искат тези сладурани -Дай два бона за Армани, белият джип и Бог да пази Тези тука са джамбази, дъщеря ти ме намрази, щот я гонят папарази Дядо попе блази, блази, молим се за мази, мази

Спускам се по улицата в бял джип (бял джип), не съм черен бате, аз съм бял тип (бял тип). По улиците, май сега съм най ВИП (най ВИП), От дълбоките изплува бял кит (бял кит) Твойта кучка, май че иска да е с VIABI Gucci на чорапите ни-BIAGGI Момчетата маскирани кат кукери Luka Brazi, гледай да не сгазим лука ти.
novoselski 22
novoselski 22 - преди 9 дни
1:46 brother
ttt
ttt - преди 10 дни
BRATOT BIGGIE:))
Oh Yeah Yeah
Oh Yeah Yeah - преди 11 дни
1:06
Macedonia Forever
Macedonia Forever - преди 11 дни
Najdobrata MKD-BG pesna do sega!! Bravo sekoja cest!! 💪👊🔥⚡🔊🔝🇲🇰🇲🇰🇧🇬🇧🇬
Slav40
Slav40 - преди 12 дни
Makedonski shiptari she vi kolq!
Po trima na nozh
Elate mi v BG i ahte vi napraq na Risensko vareno
Hristo Georgiev
Hristo Georgiev - преди 12 дни
ейй капо ли си капот ли си... шушомиго русенска... голям бияч ли се помисли из инстаграм... ше ги биеш рапарите... нали ШЕ се направиш на играч на милиони и ще дойде с полови южна България ве балък.. ше ви прати русенските задници в Германия да работите за него ве шушулки русенски....
Александър Крумов
Александър Крумов - преди 12 дни
Само не разбирам защо пеят на сръбски?? В гугъла ми го превежда като сръбски. Нали тия са македонци уж?
223 305
223 305 - преди 9 дни
На македонски пеат глупаку
Sir D3t
Sir D3t - преди 12 дни
бял тип със черна тениска
BalkanGamingDK
BalkanGamingDK - преди 13 дни
eve go milionceto! odime ponatamu zaedno!
Todor Kasabov
Todor Kasabov - преди 13 дни
ОБЕДИНЕНИЕ СЛАВНИ БРАТЯ!!! ЗАЕДНО СМЕ СИЛА!!! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰
desi stanewa
desi stanewa - преди 13 дни
Nai qkite❤️❤️❤️
Пламен Пеев
Пламен Пеев - преди 14 дни
песен на века
Darko Karovski
Darko Karovski - преди 14 дни
V gas da ve ebime
Muhamed Arifoski
Muhamed Arifoski - преди 15 дни
Respect za 2bona a bugarinof nema stil nema niss kako pesnicka pee neznae da vozi bit poz
Barkless
Barkless - преди 15 дни
1:07--1:47 NAJDOBAR DEL OD PESNATA
Алекс Зулямски
Алекс Зулямски - преди 15 дни
Много яка песничка брат🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤯🤯🤯🤯
Mobstars TV
Mobstars TV - преди 15 дни
Iskam si Starite BNR :(
Илиян Малинов
Илиян Малинов - преди 15 дни
Само бнр( русенските тигри)
SsKBG
SsKBG - преди 15 дни
Бандата са най най #beldjip❤👌💀
kristian marianov
kristian marianov - преди 16 дни
Най яките пичове сте
Kalin Nikolov
Kalin Nikolov - преди 16 дни
bnr na 4 moreta
just kiko
just kiko - преди 17 дни
Браво момчета пак пръснахте ютуб
Гюрсел Синан
Гюрсел Синан - преди 17 дни
Bel djip
Гюрсел Синан
Гюрсел Синан - преди 17 дни
Най яката песен е Bel jip
Blue #
Blue # - преди 17 дни
Napravete pesna s Tasko
gta 5 gta san
gta 5 gta san - преди 17 дни
Бандата на народа ❤🔝
DanTheMan
DanTheMan - преди 17 дни
язък за якия бийт.. вирго щеше да ги убие на тоя инструментал
Бс Кс
Бс Кс - преди 3 дни
Ахахахахахаххаха
Asen Mollov
Asen Mollov - преди 4 дни
VIRGO :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ImJustDan1_
ImJustDan1_ - преди 17 дни
Майкоооууу , пуснали сте я на рождения ми ден ,а пък чак ся я виждам lmao! ;ddd RESPECT
Катерина Трпевска
Катерина Трпевска - преди 17 дни
Woowww
brokeeen
brokeeen - преди 17 дни
HRD
Patrick The Star
Patrick The Star - преди 17 дни
trash
Gabe Dob
Gabe Dob - преди 17 дни
awe kvo gi hvurlqte teq gang signs we smeshki. She vi ebat chernite v shtatite ako vi vidqt...
MartoS
MartoS - преди 18 дни
Mrusni Rusenci vee
Azoorex Yongreq
Azoorex Yongreq - преди 19 дни
Старото БНР липсва!
Димитър Маринов
Димитър Маринов - преди 20 дни
Е БАТИ ТЪПОТИЯТА
Станислав Атанасов
Станислав Атанасов - преди 20 дни
Не е зле
JustOneLemon 2.0
JustOneLemon 2.0 - преди 20 дни
zorani go e hvanal kozonaka Xd i men spoko
stefan mitrevski
stefan mitrevski - преди 21 ден
Top kombinacija 💪💪🇲🇰🇧🇬
Благовест Шабанов
Благовест Шабанов - преди 21 ден
Браво ле машини мн ви са кефа 👊👊👊😎😎😎😎
Snoopy Mc
Snoopy Mc - преди 21 ден
Качвайте я в *Spotify* 🙏🏻
BalkanGamingDK
BalkanGamingDK - преди 22 дни
Abe makedonskiot jazik bil ubav.
Goodplayers I&R
Goodplayers I&R - преди 22 дни
ahahahahahah boki13 pozdrav iz srbije
Mighty Dogg
Mighty Dogg - преди 22 дни
Тоя Зорани се превърна в Биг Смоук 😂😂✌
Koce Dyavola
Koce Dyavola - преди 23 дни
samo edno i sushto se povtarq v cqlata pesen spuskam se po ulicata xaxax smeshno
Stivan Nikolaev
Stivan Nikolaev - преди 23 дни
Много яка чанта на джордан.От къде е?
Suck my nick
Suck my nick - преди 23 дни
Kapo vliza tejko!!!!!!
Ex Sicario El Lobo
Ex Sicario El Lobo - преди 23 дни
Evala BnR Respect 💖
inhmn
inhmn - преди 23 дни
голям бенгър!
Avgustin Simeonov
Avgustin Simeonov - преди 23 дни
Bulgaria🇧🇬 Serbia🇷🇸 great song. ✌️😎🤘
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 23 дни
МАКЕДОНИА ПЕСЕН!!! и БГ мрсници!
Iwelin Kolew
Iwelin Kolew - преди 23 дни
Ewala !!
Martin Osenski
Martin Osenski - преди 23 дни
emporio debelani
N88 Sv
N88 Sv - преди 23 дни
Момчета този дебелак до кога ще го траете?
Само ви дърпа назад и ви хейтят навсякъде заради него
roko 13
roko 13 - преди 24 дни
Бате тия БНР ще им сера в устата бати слабото бате
Down Jump
Down Jump - преди 24 дни
Кука ли?
Не ве брат балкански Кукери.
Асен Гюров
Асен Гюров - преди 24 дни
тотален респект към вас момчета
Nikola Nikolov
Nikola Nikolov - преди 24 дни
Голяма банда.
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 22 дни
На Алескандар Велики че станат... Бандата опасна!
Harry Belugata
Harry Belugata - преди 24 дни
Maxaite go toz kapo e
Ivan Tanushev
Ivan Tanushev - преди 24 дни
Ай честито на всички боклуци от северен фиром или по-точно както те си викат македониджа. Да ви изгният путките на фред що е северно!
johnnyp
johnnyp - преди 21 ден
+Ivan Tanushev aj bratman ali ipak edi kur neli😁
Ivan Tanushev
Ivan Tanushev - преди 21 ден
johnnyp И аз сакам много неща ама не съм ги получил. Ай живи и здрави 🙂
johnnyp
johnnyp - преди 21 ден
+Ivan Tanushev sakam da edesh gomna
Ivan Tanushev
Ivan Tanushev - преди 21 ден
johnnyp Ко сакаш
johnnyp
johnnyp - преди 22 дни
Еди кур бе татарско гомно.
Martin Filipov
Martin Filipov - преди 24 дни
Ей ИЗРОДИ, ПУСНЕТА ГО ТОЯ АЛБУМ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Audi Power
Audi Power - преди 24 дни
Още песни с 2BONA
Nothing2Eat
Nothing2Eat - преди 24 дни
BNR voskrese
Ооо Гери
Ооо Гери - преди 24 дни
Пеят за джипове,пък аз виждам Капо Верде в метрото
Mitaka Bg2
Mitaka Bg2 - преди 24 дни
Най добрите
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 22 дни
НАИДОБРИТЕ МАКЕДОНЦИ :)) поѕдрав до бугарија
Al Beshure
Al Beshure - преди 24 дни
💚💚🌟🌟💙💙❤️❤️💸🎁🎁🏘️🏘️⚡️🌼🌼 ⚡️💥💥🍀🍀💛💛 *Въз основа само на любовта. Бог изпрати Своя Син Исус Христос да умре на наше място. Тогава на третия ден Го възкръсна от мъртвите.*
*Сега, макар и Исус Христос сам. Бог ни е дал свободния дар на вечния живот. Той ще ви спаси и изцели, ако Го попитате.*
johnnyp
johnnyp - преди 25 дни
Всички са Македонци од спота ?
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 23 дни
Вички са Македонците 2 Бона Да!
Donple 19
Donple 19 - преди 25 дни
❤🇧🇬❤🇲🇰❤
Ding Dong
Ding Dong - преди 25 дни
zorko ne e staval ot sofrata mai
vasil chanev
vasil chanev - преди 25 дни
1:06 тея пичове разбиват
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 23 дни
МАКЕДОНЦИ!
Angel Stoimen
Angel Stoimen - преди 25 дни
EVALA
Georgi Kostov
Georgi Kostov - преди 25 дни
Ти не си ,Capo Verde ти си Capo Merda
FaN7oMa BG
FaN7oMa BG - преди 25 дни
2Bona нямат слаба песен
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 23 дни
ТАКА Е!!!
Напред