BANDATA NA RUBA x 2BONA - BEL DJIP (Official Video)

23 940
1 783
 
Коментари
makedonski meminja
makedonski meminja - преди 4 месеца
Balkanot mozhe da bide svetska sila ako se obedinime i da bideme slozhni.
Sekoja chest za pesnava pozdrav do Bugarija
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 25 дни
@Баш Майстора Фермер “фашиста“ вико... bgzone.info/view/NFh1SEhUQ1BWNGs.html
Баш Майстора Фермер
Баш Майстора Фермер - преди 26 дни
@Petar Ivanovski Хубуву ми и при нас такова същество македонец не постои
Petar Ivanovski
Petar Ivanovski - преди 26 дни
@Баш Майстора Фермер Во Македонија има 1 милион и 600 Македонци а целокупно е 2 милиона, сосе етнички групи, а во Северна Грција, имаш 700 илјади Македонци кои зборат на мојот Македонски јазик, па сега рзмисли колку сме... 2 ипол.. И во Пирин.. Незнаеме колклу точно има, на графа, затоа не ти кажувам, државата е “геноцит“ ахахахха. Неможе да биде на “бугари“ зашто такво суштество во Македонија НЕ-постои.
Баш Майстора Фермер
Баш Майстора Фермер - преди 27 дни
@Petar Ivanovski абе вие в ваща държава сте има няма 1млн македонци бе тва ли ви е великата македония бее?
ib youtube
ib youtube - преди 2 дни
Toni vleze pojako od offset...
Darkzz Lord
Darkzz Lord - преди 5 дни
Спиеш ли мирно 21 savage?
Dare
Dare - преди 8 дни
1:06
BTW CLAN
BTW CLAN - преди 10 дни
Serbia Love Macedonia ❤
Volimo vas braćo❤
Dve države jedan Narod ❤
Ivan Vasilev
Ivan Vasilev - преди 11 дни
Дъщеря ти ме намразииии🤣🤣🤣🤣🤣
223 305
223 305 - преди 11 дни
🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Любака Бг
Любака Бг - преди 12 дни
Супер песен
Rado N.
Rado N. - преди 12 дни
tupa e
RUMKATA OFICIAL
RUMKATA OFICIAL - преди 14 дни
Македонците мноо яко се носят по бита направо къртят прррраааа💗
BEST FRENDS
BEST FRENDS - преди 14 дни
Само така
Даниел Атанасов
Даниел Атанасов - преди 15 дни
Може да направите с Таско или Слаткаристика
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 16 дни
Мотото на сите Бугари и Македонци од тоа време било секогаш само едно:
🦁СЛОБОДА ИЛИ СМРТ🦁
🇧🇬Еден народ - две земји!🇲🇰
223 305
223 305 - преди 11 дни
Заедно нај јаки
The Best Of Best of word
The Best Of Best of word - преди 17 дни
Besttt
vreme za reakci so Jovan
vreme za reakci so Jovan - преди 19 дни
tedi toshe
tedi toshe - преди 24 дни
Bandata na ruba😍😘😘😘
Margi Prodanova
Margi Prodanova - преди 24 дни
Песента е яка
GOGO Cover
GOGO Cover - преди 26 дни
Da ne meshame tuka politika 🤙samo rap no pilitica politica ti e kurva!
jdm
jdm - преди 26 дни
Брат за брат а не окупираа и напаѓаа.. Татарска логика..
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 11 дни
Не сери, глупи! 🦁🇧🇬🇲🇰🦁
Evgenija Sokolovska
Evgenija Sokolovska - преди 28 дни
Mnogu e ubava pesna 2 bona i bandata
Cryo
Cryo - преди месец
Naprao sa prikluchih nq taq pesen. V ugala legash brat puskash q i sa razchekvash...
Leo Pavlovski
Leo Pavlovski - преди месец
🇲🇰🇲🇰🇧🇬🇧🇬
Pavlin Petkov
Pavlin Petkov - преди месец
FUCK BNR SAMO 2 BONA
223 305
223 305 - преди 11 дни
Dete glupo
brokeeen
brokeeen - преди месец
Само се опитвам да си представя за какво щеше да става въпрос ако на този беат бяха ATS...
Joan kolishev
Joan kolishev - преди месец
Samo spartak plovdiv i tesni putenca
Joan kolishev
Joan kolishev - преди месец
Beat maker sum ako iskate free kachestweni beatowe na liniq sum
Joan kolishev
Joan kolishev - преди месец
Ako iskate duet pishete
Joan kolishev
Joan kolishev - преди месец
Nai qkite ste ewala maika wi deeba
Marto g
Marto g - преди месец
Господин директоре удриии
Akatsuki Gang
Akatsuki Gang - преди месец
Секоја чест до Бугарија но луѓето што пишуваат коментари дека сме еден народ нека ми објаснат кој тој еден народ во светот нанесел преку 60.000 жртви на свој народ во 1ва и 2ра светска војна..🇲🇰❤🇲🇰
#самипротивсите #fuckbulgaria #fuckserbia #fuckgreece #fuckalltraitorneigbors
Akatsuki Gang
Akatsuki Gang - преди 10 дни
@Boban Cholich Брат да го ставим на татко ти во газот а ти курот да ми го излижеш ти ебам племето татарско.
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 10 дни
@Akatsuki Gang , Цел живот на български кур да се возиш, северно-македонско ѓубре и jaничар на татковината! Ти си само една машка српска курва... ЧЕРГАР! И не заборавај, необразован перен мозок... Мотото на сите Бугари и Македонци од тоа време било секогаш само едно: 🦁СЛОБОДА ИЛИ СМРТ🦁 Пичка ти матерна шиптерска!🖕
Akatsuki Gang
Akatsuki Gang - преди 10 дни
@Boban Cholich брат ај попуши ми го курот и ти и сите бугари срби и ресто комшии што ни оставиа само третина од територијата која ја имавме.
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 11 дни
Во Бугариjа имаме толку прекрасни песни кои ја слават нашата прекрасна Македонија од која е и денешната Северна Македонија! Да живее мајка Бугарија и нејзиното дете Република Северна Македонија! Секогаш заедно против предавниците, јаничарите и душманите на татковината. Засекогаш во срцето лавско! 🦁🇧🇬☦️
kristijan madzovski
kristijan madzovski - преди месец
1:06-1:47 🤐🤐💪👑👑Bravo majstori.
Moni Pavlova
Moni Pavlova - преди месец
Не мога да повярвам че сте от Русе😱 Може ли да се снимам с вас😭😭😭 моля ви
Георги Бъчваров
Георги Бъчваров - преди месец
Днес Северна утре Албанска! Събудете се братя Македонци! Отворете си очите срамота е да ни мразите ние сме един народ🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Petar Vanev
Petar Vanev - преди месец
2bona najjaki plss❤️
NeKa *PuSaT*KuR **
NeKa *PuSaT*KuR ** - преди месец
Litt song BNR x2BONA ❤🔥
Elena Ki4ukova
Elena Ki4ukova - преди месец
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Killshot
Killshot - преди месец
1:05
Sis Loves Me
Sis Loves Me - преди месец
samo taka guys vsi4ki razbihti ot tuka she gi eba vuv pishlemetata :D:D
CoşkunAGA
CoşkunAGA - преди месец
RYSE русе e номер едно.
Христо Радинов
Христо Радинов - преди месец
BNR & 2BONA - НЕОЧАКВАНО ДОБРА КОМБИНАЦИЯ.Браво момчетааа.
Преслав Методиев
Преслав Методиев - преди месец
Браво на БНР и 2 бона поздрав от България до всички Македонци живи и здрави! 🇧🇬❤🇲🇰❤👏
Кристина Тачева
Кристина Тачева - преди месец
😎
Steliana P.
Steliana P. - преди месец
Мизия, Тракия, Македония🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬👏❤
Ivan Ivan
Ivan Ivan - преди месец
Кефи ме английското испалнение много е я х5 елегантно😂😂😂🙄🙄🙄🙄👀😱😱💋💖💖
RARETRAX
RARETRAX - преди месец
kva e taa balkan turbo selqniq s tiq kruchmari wannabe-ta ve, wtf...
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Nota Zece Rap Casetele Serbia
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Faceti Postul De Radio Kosova Serbia
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Era Cel Mai Bun Post Radio Kosova Din Serbia
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Top Albumele Noi Vechi Casetele Rap Andreea Costi
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Bravo Serbia Rap Casetele Vechi Noi
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Hit Casetele Rap Serbia Toate Albumele Noi Vechi Rap Serbia A An istorie Respect
razvan tugi
razvan tugi - преди месец
Best of Casetele Rap Serbia
Valerian4o Angelov
Valerian4o Angelov - преди месец
колко дебели са стнали тез,верно пропаднаха а преди бяха на върха! :/
Inspekrtor Tome
Inspekrtor Tome - преди месец
Naznaete da napravite losa pesna 2bona 4ever
ivan ivanov
ivan ivanov - преди месец
Македонците са наши братя и трябва да се обединим.
Sis Loves Me
Sis Loves Me - преди месец
спускам се по улицата, бял джип :)) топа на ръбъ
Виктор Йовев
Виктор Йовев - преди месец
Иначе песента е страшно яка
Виктор Йовев
Виктор Йовев - преди месец
Пичове направете нещо че почнаха да ви сравняват с Murda Boys
ShanO 89
ShanO 89 - преди месец
Runeox
Runeox - преди месец
Makedonia e balgarska mi6ki
maksim pro
maksim pro - преди месец
I mene skopje mi e gradot 🤘🏻✌🏻️✌🏻✌🏻✌🏻😯😘😘
Still Gangsta
Still Gangsta - преди месец
bih go narekal BANDATA na VURHA , Ruse trap
Иван Иванов
Иван Иванов - преди месец
Ако балканците се обединим...! Поздрави!
Станко Янчев
Станко Янчев - преди 2 месеца
Сайпера кво се прави на наемен убиец, ще го еба в смешния циганин...
Drakk4e HD
Drakk4e HD - преди 2 месеца
So kolata na popot li se kurcite
nznz 69
nznz 69 - преди 2 месеца
Trqashe 2bona da peqt poveche no i taka gurmi🇧🇬🇲🇰
Християн 1505
Християн 1505 - преди 2 месеца
Аз я слушам с удоволствие
Християн 1505
Християн 1505 - преди месец
Яка е много
ParadoxPetrov
ParadoxPetrov - преди 2 месеца
NAI DOBRATA PESNO NEKOGA OMAGA OBCIAM VE
Александар Македонски
Александар Македонски - преди 2 месеца
Ауу колку неписменост djip ли се пишиува??
jl daoom
jl daoom - преди 2 месеца
🇲🇰🇦🇺
StormyYT
StormyYT - преди 2 месеца
Dzipot so Skopski registracii hhahahah Nasi se ❤️❤️
хари стефанов
хари стефанов - преди 2 месеца
BMW или MERCEDES
RADI BG
RADI BG - преди 2 месеца
toq debeliq pederas ne moje bez da nosi cherveno ebasi chorbara
jordan donoghue
jordan donoghue - преди 2 месеца
Just an English comment passing through, dont mind me
Bozh Yagodin
Bozh Yagodin - преди 2 месеца
МАКЕДОНИЯ Е ДЪРЖАВА НА НАША ТЕРИТОРИЯ,ТЯ Е БЪЛГАРСКА !! БРАТ ЗА БРАТА! 🙏👊🏻❤️❤️
johnnyp
johnnyp - преди 10 дни
@Boban Cholich bgzone.info/view/cTlPc0t2a1dJZ1U.html
johnnyp
johnnyp - преди 11 дни
@Boban Cholich imgur.com/a/H1asJ4K Geography 1871 year.
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 11 дни
@johnnyp , Ха-ха-ха... Цел живот на бугарски салам да се возиш, северно-македонско ѓубре и jaничар на татковината! Ти си само една машка српска курва! 🖕 Да живее мајка Бугарија и нејзиното дете Република Северна Македонија! Секогаш заедно против предавниците, јаничарите и душманите на татковината. РЕТАРДИРАН ПЕС И ЃУБРЕ! 🦁🇧🇬☦️🇲🇰🦁
johnnyp
johnnyp - преди 11 дни
@Boban Cholich ti mozes samo da mi gi izedesh ovija golemi makedonski mudaa tatar mongolski.
Boban Cholich
Boban Cholich - преди 11 дни
@johnnyp , Можам само да ви кажам на сите перени мозоци како тебе следново... Епа читајте книги од европски и светски историчари и се едуцирайте малца, неписмени селани со перени мозоци од Република Македонија... чергарски маjмун 🐵🖕
Ricky Ivanov
Ricky Ivanov - преди 2 месеца
излагате се момчета, какво стана с махленския стил
paps
paps - преди 2 месеца
Балканите са сила ... ДАЙЙЙ МУ ... ЖИВИ И ЗДРАВИ БРАТЛЕТА
M. Zashev
M. Zashev - преди 2 месеца
Лудница ...смърт за душманите! България,Македония едно цяло...🇧🇬🇲🇰
Martin Lighting
Martin Lighting - преди 2 месеца
Bulgaro-Makedonski strahotna kombinaciq pravete oshte pesni s 2Bona mnogo dobre se poluchava!Bulgariq-Makedoniq=na 1 narod!
Дай Кокала
Дай Кокала - преди 2 месеца
Ша еба майката на всеки който не харесва БНР
Напред